ثروت چیست؟

ثروت چیست؟

ثروت چیست؟

خیلی وقت ها ما حرف از ثروت مند شدن و پول دار شدن میزنیم و میخواهیم که ثروت مند شویم ولی اگر از شما پرسیده شود که چقدر پول میخواهید که ثروت مند و پول دار شوید ؟
به فکر فرو میروید و احتمالا این مدل جواب میدهید که
-هر چقدر بیشتر بهتر
– هر چی کرمته
-ده میلیارد

ثروت شما چقدر باید باشد

ثروت چیست

این اعداد و ارقامی که به ذهن شما می رسد مثل یک میلیارد ده میلیارد خیلی واضح نیست و احتمالا تا حالا بهشون فکر نکردید که این پول را چجوری باید خرج کنید کجا باید خرج کنید شاید برای شما این ارقام خیلی دور از دسترس باشد فرض کنید این پول را الان به شما بدهند باهاش چی کار می کنبد با این پول زندگی کنید و توی ذهن خودتون ملموس تر و کاملا واضح و روشن کنید که دقیقا چی کار می کنید اگر این کار را انجام دادید دوباره این سوال را از خودتون بپرسید.
واقعا چقدر پول داشته باشید ادم ثروت مندی هستید؟

 

چطور ی بدانید چقدر ثروت نیاز دارید

در این قسمت چند راه کار برای رسیدن به یک عدد درست و دقیق نشان میدهیم که بتوانید هدف گذاری کنید و این هدف که مقدار عددی پول هست را هوشمند کنید.

قدم اول رسیدن به عدد ثروت

این است که پولی که میخواهید قابل اندازه گیری باشد مثلا مشخص کنید که چقدر پول یک میلیارد صد میلیارد

قدم دوم رسیدن به عدد ثروت

این است که پولی که میخواهید در دسترس باشد یعنی شما بتوانید به آن برسید مهم نیست که چه ایده ای برای بدست آوردن این پول دارید یا اصلا نمی دانید که از کجا می توانید به دست بیاورید.

قدم سوم رسیدن به عدد ثروت

این است که واقعی باشد یعنی خیالی و رویا بافی نباشد.

قدم چهارم رسیدن به عدد ثروت

این است که زمان داشته باشید برای آن یعنی بگید تا یک سال دیگه انقدر پول میخواهید.

 

ثروت را برای چه می خواهید

ثروت چیست؟

نکته مهم قابل توجه اینجاست که ما پول و ثروت را بخاطر این میخواهیم که به خواسته هایی که داریم برسیم مثل ماشین خانه ویلا مسافرت رفتن یا هر چیز دیگه پس میتونیم این طور برای خودمان ثروت را تعریف کنیم که آن عددی که در ذهن داریم را به خواسته هامون نزدیک کنیم در واقع پول خودمون رو خرج کنیم مثلا مدل ماشین که میخواهیم رو انتخاب کنیم دوست داریم چه رنگی باشد صفر باشد یا کارکرده این کار باعث میشود هدف تان مشخص باشد و قابل دیدن و لمس کردن باشد.

۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب شهاب رحیم‌ زاده
آینده بسیار خوبی در اینجا شروع می شود تا همه جوانان، به ویژه کسانی که به ما بیشتر نیاز دارند، برای رسیدن به پتانسیل کامل خود به عنوان تولید کننده کسب و کار،رشد فردی، برنامه ریزی و داشتن استراتژی، رهبری، اقدام و نوآوری درکنار هم به درآمدی عالی برسیم.

بدون دیدگاه

آینده بسیار خوبی اینجا شروع می شود

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن